Yükleniyor...

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

Biotime 8.0 PDKS Yazılımı, personel devam kontrollerini sağlamak, raporlamak ve esnek ücretlendirme yapmak isteyen tüm işletmeler için mükemmel bir çözüm sunar. Birden çok yönetici, dilediği yerden BioTime Personel Takip Yazılımına girebilir; tüm biyometrik cihazlarla uyumludur.

PDKS YazılımıPersonel Takip YazılımıPersonel Devam Kontrol Sistemi YazılımıBiotime 8.0ZKTeco BioTimeZKTEco TürkiyeZKTeco PDKS Yazılımı

BioTime 8.0 HES kodu sorgulama, maaş hesaplama, vücut ısısı ve maske tespiti, e-mail bildirimi, otomatik biyometirk cihaz algılama gibi birçok yenilikçi özelliği bünyesinde barındırır. Pandemi yönetimi kapsamında gerçek zamanlı veri takibi yapılabilir. Multifonksiyonel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Biotime 8.0 PDKS Yazılımı, etkin raporlama özelliği ile de dikkat çeker.

Otomatik maaş hesaplaması yapabilen personel takip sistemi yazılımı İnsan Kaynakları departmanlarının hayatını kolaylaştırır. Birden fazla yönetici web tarayıcı kullanarak dilediği zaman, dilediği yerden tüm verilere erişir; vardiya ve zamanlama yöneticileri kadar üst yönetim de arzu ettiği zaman anlık verilere ulaşır.

Çalışanların da hayatını kolaylaştıran Biotime 8.0 PDKS Yazılımı, tüm personelin mobil aplikasyon sayesinde sadece akıllı telefonlarını kullanarak kolayca katılımlarını bildirmelerine olanak tanır. Mobil aplikasyonun yanısıra BioTime 8.0 ERP ve IK yazılımları ile de entegre edilebilir.

Basit erişim kontrol modülü işletme içerisindeki tüm noktaların kolayca takip edilebilmesini sağlar. Devlet kurumlarından, zincir mağazalara, hastanelerden eğitim kurumlarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren kurumlar BioTime 8.0 personel takip yazılımı sayesinde güvenlik yönetimini eksiksiz bir biçimde  yapabilir.

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı Fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, kurulum dosyasına erişmek ya da demo sürümünü denemek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz!

ZKBio Time yazılımının kolay kullanım ve kurulum kılavuzunu indirmek  tıklayınız!

BioTime 8.0 Demo Dene!

HES Kodu Sorgulama

HES Kodu Sorgulama

Vücut Isısı & Maske Tespiti

Vücut Isısı & Maske Tespiti

Gerçek Zamanlı İzleme

Gerçek Zamanlı İzleme

Diğer Çözümler

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi   Proje Açıklaması Proje Alanı: Wuhan,...

Daha Fazla
Tek Kart Çözümü

Tek Kart Çözümü

ZKTeco Tek Kartlı Çözüm, daire, asansör, sosyal tesis gibi alanlara erişim ve kontrolün tek bir...

Daha Fazla
ZKBioSecurity Otel Yönetim Çözümü

ZKBioSecurity Otel Yönetim Çözümü

ZKBioSecurity Otel Yönetim Sistemi, küçük ve orta ölçekli otellerin güvenlik ihtiyaçlarını, maksimum güvenlik minimum işletme...

Daha Fazla
 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.