Yükleniyor...

Kurumsal

Kurumsal

ZKTeco Türkiye

ZKTeco Co., Ltd (bundan böyle ZKTeco olarak anılacaktır) temel teknikleri olarak biyometrik doğrulama ile global olarak tanınmış bir kuruluştur ve biyometrik doğrulama çekirdek tekniği güçlendirme, akıllı giriş ve çıkış “Kişi + Araba + Nesne” Yazılım Platformu gibi üç sektörde kendini adamıştır. Güçlendirme ve ZKTeco + Akıllı Ofis Bulut Platformu Güçlendirme ve küresel kamu hizmetleri kullanıcılarına, kurumsal düzeydeki kullanıcılara ve kişisel kullanıcılara toplam hizmet sunmak.

ZKTeco'nun dünya çapında yaklaşık 3.600 çalışanı vardır, bunların arasında yaklaşık 1.000 Ar-Ge personeli ve 450 yabancı personel bulunmaktadır. İşletmenin Çin'de 14 yan kuruluşu ve 29 şubesi vardır. Buna ek olarak, Hong Kong, Makao, Tayvan ve deniz aşırı ülkelerde 38 yan kuruluşu bulunmaktadır (1 Haziran 2020 itibariyle).

ZKTeco, Silikon Vadisi, Avrupa, Hindistan, Dongguan, Xiamen ve Dalian'da çeşitli geliştirme, tasarım ve yenilik merkezlerine sahiptir. Şu anda, ZKTeco teknikleri ve akıllı terminaller en iyi 500 küresel üst işletme tarafından uygulanmıştır ve işi zaten 100'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır.

ZKTeco, dünya çapında tanınırlık kazanmış uluslararası bir markadır. A&S Magazine tarafından "2020'nin En İyi 50 Küresel Güvenlik Şirketi" arasında seçilmiş ve Dünyanın İlk 14 Güvenlik Şirketi arasında yer almaktadır. . HR Tech tarafından "2019'un En İyi İnsan Kaynakları Çözüm Sağlayıcısı" seçilerek onurlandırılmıştır. Ayrıca Tech Outlook ve Security Sales & Integration tarafından "2019'un En İyi 30 Teknoloji İnovasyonu" arasında gösterilmiştir. 2015'te ZKTeco, EXPO 2015'te “ESX İnovasyon Ödülleri”'ne layık görüldü.

ZKTeco “Sorumluluk, Dürüstlük, Pragmatizm ve Mükemmellik” vizyonunu desteklemekte, dünyayı teknoloji ile değiştirmek, daha güvenli ve daha akıllı bir yaşam ve sosyal gelişme yapmak istemektedir.

Biyometrik Doğrulama Temel Tekniklerine (Power Identity Authentication Application) Dayalı ZKTeco, parmak izi, iris, yüz, damar ve avuç içi baskı tanıma teknikleri vb. , XK-ışını nesne tanımlama ve ZKTeco'yu sektörde nispeten çok sayıda patente sahip işletmelerden biri yapan video yapısı. Parmak izi, iris, yüz ve damar gibi fiziksel ve davranışsal özelliklerin temel teknik yetkilerinden başlayarak, hibrit biyometrik çekirdek sensörünün tasarımı ve geliştirilmesi ile size farklı hibrit biyometrik kimlik doğrulama O2O akıllı terminalleri ve çözümleri sunabiliyoruz. . Akıllı doğrulama ve kimlik doğrulamasına dayanan tek elden çözümler dikey endüstriler, iş ortakları ve sistem entegratörü için geçerlidir.

Akıllı Giriş ve Çıkış “Kişi + Araba + Nesne” Yazılım Platformu Güçlendirme Entegre İş (Akıllı Giriş ve Çıkış Uygulaması)
ZKTeco, akıllı giriş ve çıkış “araba + kişi + nesne” uygulamalarını temel alan, dünyaca ünlü bir çekirdek teknikler, akıllı terminaller ve yazılım platformları sağlayıcısıdır ve yazılım ürünlerinin ve çözümlerinin ve akıllı terminal patentli tekniklerin çok sayıda yazılım telif hakkına sahiptir ve hibrid biyometrik doğrulama tekniklerini ve bilgisayar görme tekniklerini İnternet, IoT, büyük veri ve bulut bilişim ile entegre eder ve ZKBioSecurity dahil sistem platformu oluşturur. ZKTeco, kişi, araba ve nesne pasajlarının akıllı terminali ve dünyaca ünlü giriş ve çıkış biyometrik doğrulama bilgisayar vizyonu akıllı IoT donanım ve sunucuları, özel bulut ve kamu bağlantı hizmetleri için profesyonel ortak ve tedarik zinciri ekiplerine sahiptir. akıllı trafik, akıllı finans, akıllı eğitim, akıllı tıp ve akıllı hükümet gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak uygulanan endüstri çözümleri.

ZKTeco + Akıllı Ofis Bulut Platformu Güçlendirme Entegre İş (Akıllı Ofis Uygulaması)
ZKTeco + Cloud Platform, “Zaman Yönetimi + AlanYönetimi” ikili çekirdekli konseptin oluşturulması için oluşturulmuştur ve veriler son derece güvenli bir özel bulut platformunda arşivlenmektedir. Hizmet masası, müşterilere mesajlaşma hizmetleri, uygulama mağazaları, kimlik doğrulama ve yetkilendirme hizmetleri, API hizmet platformları, bulut depolama hizmetleri vb.
ZKTeco + ile “Bulut Uygulaması” IoT'yi akıllı ofis senaryosunda zamana katılım, erişim kontrolü, ziyaretçi yönetimi ve POS gibi akıllı cihazlarla bağlar. Ayrıca akıllı cihazları ZKBioTime ve ZKBio Cloud gibi yazılımlara bağlar. Bulut platformu tek noktadan bir O2O çözümü sunar ve akıllı ofis, akıllı eğitim, akıllı iş ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılır.

 

WE FOCUS ON BIOMETRICS

Biyometri konusundaki uzmanlığımızla biyometri ve computer vision tekniklerinin entegrasyonunun geliştirilmesinde daha da ileriye gidiyoruz. Biyometrik doğrulama ve bilgisayar vizyonlarının yeni teknoloji trendine ve sanayi devrimine temel itici güç olduğuna ve ekonomi, toplum ve yaşam üzerinde derin etkisi olacağına inanıyoruz. Bu iki teknoloji ile insanın görsel analiz ve üretkenlik yeteneğini artırmayı ve hayatımızı ve çalışmalarımızı daha güvenli ve daha akıllı hale getirmeyi umuyoruz.


Vizyonumuz

Marka: İnovasyon kültürümüzle güvenlik ve zaman yönetimi sektöründe dünyada tanınmış lider olmak.
Ortaklar: Ortaklarımızın kâr marjını maksimize etmek, zengin çözümler sunmak ve karşılıklı kalıcı değerler yaratmak.
Verimlilik: Etkili, hızlı hareket eden ve çevik bir organizasyon olmak. İşletmelerin yönetim verimliliğini arttıracak etkin çözümler sunmak.
Sosyal Sorumluluk: Sektöründe lider, dünya çapında çözümlerin sağlayıcısı olarak, topluma borcumuzu ödemek bizim görevimizdir. Biz barışçı, çevreyle uyumlu ve sürdürülebilir bir gezegene katkıda bulunmak için üzerimize düşeni yapmaya hazırız.
Sorumluluk: Müşterilerimize ve ortaklarımıza bağlı olmak. Bu sürekli, saygılı ve anlayışlı bir şekilde müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarına cevap anlamına gelir.

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.