Yükleniyor...

Kurumsal

Kurumsal

ZKTeco Türkiye

ZKTECO CO., LTD. (ZKTeco) (301330: CN Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası) , öncü biyometrik tanıma tekniklerinde uzmanlaşmış ve akıllı giriş yönetimi , akıllı kimlik doğrulama ve akıllı ofis ürünleri ve çözümleri sunan, uluslararası üne sahip bir kuruluştur. ZKTeco , kamu hizmeti, kurumsal düzeyde ve kişisel kullanıcılara tüm cephelerde hizmetler sunar.

ZKTeco'nun dünya çapında yaklaşık 3.800 çalışanı vardır, bunların arasında yaklaşık 1.100 Ar-Ge personeli ve 730 yabancı personel bulunmaktadır. İşletmenin Çin'de 14 yan kuruluşu ve 28 şubesi vardır. Buna ek olarak, Hong Kong, Makao, Tayvan ve deniz aşırı ülkelerde 40 yan kuruluşu bulunmaktadır (13 Mart 2023 itibariyle).

ZKTeco, Avrupa, Hindistan, Dongguan, Xiamen ve Dalian'da çeşitli geliştirme, tasarım ve yenilik merkezlerine sahiptir. Şu anda, ZKTeco teknikleri ve akıllı terminaller en iyi 500 küresel üst işletme tarafından uygulanmıştır ve işi zaten 100'den fazla ülke ve bölgeyi kapsamaktadır.

ZKTeco, dünya çapında tanınırlık kazanmış uluslararası bir markadır. A&S Magazine tarafından "2020'nin En İyi 50 Küresel Güvenlik Şirketi" arasında seçilmiş ve Dünyanın İlk 14 Güvenlik Şirketi arasında yer almaktadır. . HR Tech tarafından "2019'un En İyi İnsan Kaynakları Çözüm Sağlayıcısı" seçilerek onurlandırılmıştır. Ayrıca Tech Outlook ve Security Sales & Integration tarafından "2019'un En İyi 30 Teknoloji İnovasyonu" arasında gösterilmiştir. 2015'te ZKTeco, EXPO 2015'te “ESX İnovasyon Ödülleri”'ne layık görüldü.

ZKTeco “Sorumluluk, Dürüstlük, Pragmatizm ve Mükemmellik” vizyonunu desteklemekte, dünyayı teknoloji ile değiştirmek, daha güvenli ve daha akıllı bir yaşam ve sosyal gelişme yapmak istemektedir.

Biyometrik Doğrulama Temel Tekniklerine (Akıllı Kimlik Doğrulama Uygulaması) Dayalı Güçlendirme Entegre İş

ZKTeco, parmak izi , iris, yüz tanıma, avuç içi damar ve avuç izi tanıma teknikleri vb. patentlerine sahip olan ve yüz tanıma , davranışların tanımlanması dahil olmak üzere computer vision tekniklerinin patentlerine sahip olan dünyaca ünlü bir biyometrik doğrulama algoritması teknikleri, sensörler ve yazılım platformu sağlayıcısıdır. X-ray nesne tanımlama ve video yapısı , ZKTeco'yu sektördeki nispeten çok sayıda patente sahip işletmelerden biri haline getirir. Parmak izi, iris, yüz tanıma ve avuç içi damar dahil olmak üzere fiziksel ve davranışsal özelliklerin temel teknik yetkilendirmelerinden hibrit biyometrik doğrulama ve computer vision ve hibrit biyometrik doğrulama kimlik doğrulama O2O akıllı terminalleri ve çözümleri ile güçlendirilmiş ZKBioDeSee yazılımına kadar, dikey pazarlar için akıllı doğrulama ve kimlik doğrulama uygulamalarına dayalı ortaklar ve sistem entegratörleri , tek elden çözümler sunuyoruz.

Akıllı Giriş & Çıkış “Kişi + Araba + Nesne” Yazılım Platformu Güçlendirme Entegre İş (Akıllı Giriş & Çıkış Uygulaması)

ZKTeco, akıllı giriş ve çıkış “araba + kişi + nesne” uygulamalarına dayanan dünyaca ünlü bir temel teknikler, akıllı terminaller ve yazılım platformları sağlayıcısıdır ve yazılım ürünleri ve çözümlerinin ve patentli akıllı terminal patentli tekniklerinin çok sayıda yazılım telif hakkına sahiptir ve hibrit biyometrik doğrulama tekniklerini ve bilgisayarı entegre etmeye çalışır; internet, IoT, büyük veri ve bulut bilişim ile vizyon teknikleri ve ZKBio CVSecurity vb. dahil olmak üzere sistem platformu oluşturur. ZKTeco, kişi, araba ve nesne geçişlerinin akıllı terminali için profesyonel geliştirme ve tedarik zinciri ekiplerine ve dünyaca ünlü giriş ve çıkış biyometrik doğrulama computer vision akıllı IoT donanımı ve sunucuları, özel bulut ve genel bağlantı hizmetlerine sahiptir. Çeşitli alanlarda yaygın olarak uygulanan endüstri çözümleriyle ilgili birçok ortağa sistem entegrasyon hizmetleri sunmak akıllı trafik, akıllı finans, akıllı eğitim, akıllı tıp ve akıllı hükümet vb. dahil.

ZKTeco + Akıllı Ofis Bulut Platformu Güçlendirme Entegre İş (Akıllı Ofis Uygulaması)

ZKTeco, “Zaman Yönetimi + Alan Yönetimi” ikili çekirdek konseptinin oluşturulması için oluşturulan ZKTeco + Bulut Platformuna ve yüksek güvenlik seviyesine sahip özel bulut platformuna çarpan, dünyaca ünlü bir ZKTeco + Bulut Platformu güçlendirilmiş çekirdek teknikleri, akıllı terminaller ve yazılım platformu sağlayıcısıdır. tarih arşivi. Servis masası, teklifler bilgi servisi, uygulama. mağaza ve kimlik doğrulama yetkilendirme hizmeti, API hizmet platformu ve bulut depolama hizmeti vb.

"Bulut Uygulaması", ZKTeco + aracılığıyla akıllı ofis uygulamalarındaki akıllı terminal cihazlarını IoT PDKS, geçiş kontrol, ziyaretçi yönetimi ve POS cihazlarına bağlar ve akıllı terminal cihazları, ZKBioTime ve ZKBio Cloud vb. Dahil olmak üzere yazılım platformları aracılığıyla bağlanır. Kurumsal akıllı ofis için tek elden O2O çözümleri sunan bu, ZKBioTime ve ZKBio Cloud vb. dahil olmak üzere yazılım platformları aracılığıyla bağlanır. Akıllı ofis ve akıllı eğitim vb. dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yaygın olarak uygulanır.

BioCV Çok Modlu ve Computer Vision Teknoloji

BioCV, ZKTeco tarafından biyometri ve güvenlik ürünleri ve çözümlerinde endüstri lideri uzmanlığı ile geliştirilen temel bir teknolojidir. ZKTeco'nun Çok modlu (Multi-modal) teknolojisi ve computer vision teknolojisi, hesaplama için büyük örneklem modeline ve birkaç adımlık ön düzeltmeye ve veri güvenliğinin korunması ve izolasyonu için ham veri çıktısına dayanmaktadır.

Çok modlu biyometrik doğrulama, endüstrideki en gelişmiş ve yaygın olarak uygulanan çok modlu biyometrik doğrulama teknikleri olan parmak izi, yüz, iris ve avuç içi tanıma algoritmaları dahil olmak üzere gelişmiş tanıma algoritmalarını gerçekleştirmek için örüntü tanıma ve derin öğrenmeyi kullanır.

BioCV'nin geliştirilmesi ve tasarımı, veri koruma ve mahremiyet için en katı gerekliliklere uymak için KVKK standartlarına uygundur. ZKTeco'nun gizlilik ve veri koruma taahhüdü, tüm kişisel verilerin azami özen ve saygıyla ele alınmasını garanti eder ve kişisel bilgilerini korumak için kullanıcıların güvenini hak eder.

BioCV'nin çok yönlülüğü ve uyarlanabilirliği, çeşitli endüstriler ve uygulamalar için umut verici bir çözüm sağlar. ZKTeco tarafından geliştirilen temel teknolojilerden biri olan BioCV, biyometri ve computer vision teknolojisinde liderliğini sürdürüyor. Şirketin araştırma ve geliştirmeye yaptığı tutarlı yatırım, BioCV'nin yeniliğin ön saflarında yer almasını ve dünya çapındaki işletmelerin ve kuruluşların değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini sağlar.

BioCV'nin bireylerin kimliklerini gerçek zamanlı olarak doğrularken onların mahremiyetini ve veri korumasını sağlama yeteneği, onu işletmeler ve kuruluşlar için önemli bir araç haline getirir. BioCV'nin güçlü teknolojisi , geçiş kontrol sistemlerinde, zaman ve katılım sistemlerinde veya sağlık sistemlerinde kullanılsın, güvenliği ve verimliliği artırır. Geniş uygulama yelpazesi ve güçlü yetenekleri ile BioCV, endüstrileri dönüştürme ve günlük yaşamlarımızı iyileştirme potansiyeline sahiptir.

ZKTeco'nun güvenlik, gizlilik ve yenilik taahhüdü, BioCV'nin dünya çapındaki işletmeler ve kuruluşlar için son teknoloji bir çözüm olarak kalmasını sağlar.

WE FOCUS ON BIOMETRICS

Biyometri konusundaki uzmanlığımızla biyometri ve computer vision tekniklerinin entegrasyonunun geliştirilmesinde daha da ileriye gidiyoruz. Biyometrik doğrulama ve bilgisayar vizyonlarının yeni teknoloji trendine ve sanayi devrimine temel itici güç olduğuna ve ekonomi, toplum ve yaşam üzerinde derin etkisi olacağına inanıyoruz. Bu iki teknoloji ile insanın görsel analiz ve üretkenlik yeteneğini artırmayı ve hayatımızı ve çalışmalarımızı daha güvenli ve daha akıllı hale getirmeyi umuyoruz.


Vizyonumuz

Marka: İnovasyon kültürümüzle güvenlik ve zaman yönetimi sektöründe dünyada tanınmış lider olmak.
Ortaklar: Ortaklarımızın kâr marjını maksimize etmek, zengin çözümler sunmak ve karşılıklı kalıcı değerler yaratmak.
Verimlilik: Etkili, hızlı hareket eden ve çevik bir organizasyon olmak. İşletmelerin yönetim verimliliğini arttıracak etkin çözümler sunmak.
Sosyal Sorumluluk: Sektöründe lider, dünya çapında çözümlerin sağlayıcısı olarak, topluma borcumuzu ödemek bizim görevimizdir. Biz barışçı, çevreyle uyumlu ve sürdürülebilir bir gezegene katkıda bulunmak için üzerimize düşeni yapmaya hazırız.
Sorumluluk: Müşterilerimize ve ortaklarımıza bağlı olmak. Bu sürekli, saygılı ve anlayışlı bir şekilde müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarına cevap anlamına gelir.

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.