Yükleniyor...

ZKBioSecurity Otel Yönetim Çözümü

ZKBioSecurity Otel Yönetim Sistemi, küçük ve orta ölçekli otellerin güvenlik ihtiyaçlarını, maksimum güvenlik minimum işletme maliyeti felsefesiyle karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kapsamlı bir erişim kontrolü ve sistem yönetimine izin verir, üstelik size “tek tıklamayla” kolay kurulum imkanı sunar.

 

 

Ana Özellikler

• Web Tabanlı Çok Konumlu Otel Yönetim Çözümü
• ZKBioSecurity toplam Çözümünde Erişim Kontrolü ve Asansör modülü ile sorunsuz entegrasyon
• Otel misafirleri için check-in, check-out ve rezervasyon
• Master kart, bina, lobi ve diğer alanlar için çalışan kartlarını oluşturma
• Otel kilit sisteminden kilit açma kayıtlarını temin etme
• Matris tasarımı ile oda durumunu gözlemleme
• Peşin Ödeme Seçeneği - Otel Tüketim Yönetimi
• Oda kullanım raporunun sistemden otomatik olarak gönderilmesi
• Tüm çıktılara otel logosunu ekleyebilme

 

 

Yetki Seviyesi Tanımlanabilir Asansör Kontrolü

Kullanıcılar Tarafından Seviye Tanımlanabilme

Otel kilitleri asansörlere ve erişim kontrol modüllerine bağlandıktan sonra, ZKTeco asansör kontrol sistemi farklı kullanıcıların farklı katlara erişmesine izin verir; yetkiler kolayca özelleştirilerek, yetkisiz kullanıcıların önemli katlara erişmesine izin verilmez. Bu sistemle kullanıcılar asansörde kart okutmak zorundadır; asansör ancak yetkisi olan kullanıcının belirlenen kata ulaşmasını sağlar. Sistem, her bir asansör kabinine monte edilen asansör kontrolörü saysesinde tesisteki tüm asansörlerinin erişim kontrolünü güvence altına alır.

 

Zaman Aralıklarına Asansörlerin Sınırlanması

ZKTeco Asansör Kontrolü, asansörlerin çalışmasını belirli bir zamanla sınırlayabilir. Söz gelimi saat 21:00 - 07:00 arası yetkisiz kişilerce kulanılan asansörlerin yukarı çıkışı kısıtlanırsa,  bu kişiler asansöre bindiğinde, asansör sadece aşağı katlara doğru çalışır. Yetkisi olmayan kişilerin önemli katlara çıkması engellenmiş olur.

 

Sezgisel Tasarım - Web Tabanlı Rezervasyon Yönetimi

Otel modülü, açıklama gerektirmeyecek kadar anlaşılması kolay, sezgisel bir tasarıma sahiptir. RFID kilit teknolojisini konuk için kapı erişim hakkını seçme özgürlüğü ile birleştirir. Sadece oda numarasını tıklamanız yeterli. ZKBiosucurity ile otel misafirleri kendisine tanımlanan kartla, ilgili tarih ve saatler içerisinde, rezerve ettikleri odalara erişim hakkı kazanacaktır.

 

 

 

 

 

Web Tabanlı Kayıt Yönetimi

Asansör kontrol sistemi, konuğun belirli saatler arasında asansörü kullanmasına izin verir rezervasyonu biten misafir asansörü kullanamaz. Örneğin, otel odasını ve asansör erişimini tanımlamak için otel personeli sadece ZKBiosecurity web tabanlı platform üzerinden ilgili tarih ve saati tıklar. Bu prosedür, konukların otel odasına ve asansöre hakkı olamdan girmesini önler, ya da erişim hakkı olmayan yabancıların asansörlere ve odalara erişimini engeller.

 

 

Kayıp Kartı Bildirme

Resepsiyonda kayıt olduktan sonra konuklara oda kartı verilir, eğer konuklar oda kartlarını kaybederse, otel personeli sadece “Kayıp Kartı Bildir” işlevini hayata geçirir ve kayıp kart yerine kolayca yeni bir kart tanımlar. Böylece yeni kartı etkinleşir ve kaybolan / çalınan kartların verileri sistemden kaldırılır.

 

 

Tüketim Yönetiminde Peşin Ödeme Seçeneği

Otel misafirlerinin otelde kaldığı sürece genellikle nakit veya kredi kartı ile ödeme yapması gerekir. ZKBioSecurity, konukların sadece check-out sırasında ödeme yapmaları için gelişmiş bir seçenek sunar. Otel salonlarında, kafelerde veya restoranlarda yemek yedikten sonra otel kartlarını yetkili personele sunmak yeterlidir. Konuklar rezervasyonları süresince yaptıkları tüm harcamaları otelden ayrılırken ödeyebilir.

Zorlu Koşullara Dayanıklı

Zorlu Koşullara Dayanıklı

Otomatik Plaka Tanıma Modu

Otomatik Plaka Tanıma Modu

Kolay Kurulum ve Bağlantı

Kolay Kurulum ve Bağlantı

Diğer Çözümler

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

Biotime 8.0 PDKS Yazılımı, personel devam kontrollerini sağlamak, raporlamak ve esnek ücretlendirme yapmak isteyen tüm...

Daha Fazla
Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi   Proje Açıklaması Proje Alanı: Wuhan,...

Daha Fazla
Tek Kart Çözümü

Tek Kart Çözümü

ZKTeco Tek Kartlı Çözüm, daire, asansör, sosyal tesis gibi alanlara erişim ve kontrolün tek bir...

Daha Fazla
 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.