Yükleniyor...

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

 

Proje Açıklaması

Proje Alanı: Wuhan, Hubei, Çin

Küresel bir biyometrik doğrulama kuruluşu olan ZKTeco, güvenli ve verimli ürünler sunmak için çabalamaktadır. Yeni koronavirüs enfeksiyonunun şiddetli durumu göz önüne alındığında, Leishenshan Hastanesi, Wuhan Çin'deki acil uzmanlık alanı hastanesi olarak inşa edilmiş olup, 2'si kritik durumdaki hastalar ve 3'ü hastalar için olmak üzere toplam sayı veya 32 alanla birlikte  kurulmuştur.
Öncül salgına karşı savaşmaktan sorumlu olduğundan, güvenilir bir erişim kontrolü kritiktir. ZKTeco, onlara hızlı ama etkili bir çözüm sunmaktan onur duymaktadır.

 

Proje Gereksinimleri

Hızlı Kurulum

ZKTeco, tüm dünyanın kritik anlarında bir erişim kontrolü çözümü sağlamak için Şubat ayında bilgilendirildi ve
hastanenin tüm alanlarının tüm erişim kontrol sistemini iki gün içinde tamamlamamız istendi.
Cihaz boyutlarının küçük olması, zamandan tasarruf etmek için güvenilir bir sistem gerektirir.

Güvenilir Merkezi İzleme Sistemi

Son derece bulaşıcı olan hastaları tedavi eden kritik bir öncül olarak, erişim sızıntıları ciddi hijyen krizine neden olacaktır
Yakından izlenmeli ve yetkisiz erişime izin verilmemelidir. Bu nedenle, izleme personelinin
tüm siteye erişim sağlar ve herhangi bir yerde herhangi bir yetkisiz erişim veya çıkışın anında tanınmasını sağlar, etkili bir merkezi izleme
tüm erişim kontrol cihazlarını kontrol eden bir sistem gereklidir.

 

Son Kullanıcı: Lei Shen Shan Hastane, Wuhan Çin

Yapılandırma

Teknik Özellikler

• Leishenshan Hastanesi'nin tüm sahasının tüm erişim noktalarına 300 adet ZKTeco KR602E Erişim Kontrol Kartı Okuyucusu ve 200 adet C3-200 Erişim Kontrol Paneli yerleştirilmiştir.
• Nihayetinde öncelikli kurulum çabası ihtiyacı göz önüne alındığında, hem kart okuma hem de şifre doğrulamaları sağlayarak belirli bir esneklik sunmak için kolay kurulumlu KR602E wiegand kart okuyucusu seçilmiştir.
• Her personele erişim için bir kart ve şifre verilir.
• Genellikle, kart basma, kullanıcıların parmak izlerini ve yüz görüntülerini kaydetmekten daha az zaman ve insan gücü harcadığı için verimlilğin bir nedenidir. Bununla birlikte, hastalar kendi başlarına erişme ve çıkış yapma yetkisine sahip olmadığından, sadece personelin karta ihtiyacı olduğu için çok sayıda karta gerek yoktur. Kart ve şifre doğrulaması bu nedenle gereksinimleri karşılayan en iyi yöntemler haline gelir.
• Tüm KR602E Okuyucular merkezi olarak C2-200 Erişim Denetleyicilerine bağlıdır ve bağlı bilgisayar sistemi tarafından merkezi olarak kontrol edilir. Tüm erişim kontrol durumu her zaman gözden geçirilebilir ve erişim kontrol raporları kolayca oluşturulabilir.
• ZKTeco, 3 Şubat'ta kurulum komutunu aldı ve Leishenshan Hastanesi için 4 Şubat'ta tüm özelleştirme, test ve donanım kurulum işlemini tamamladı.

 

Fonksiyon Açıklaması

• KR Serisi, tüm erişim kontrol cihazlarımız için harici wiegand okuyucularının ana aksesuar hattıdır. Okuma aralığı 10cm (125KHz) / 5cm (13.56MHz) kadardır. Zarif ve sağlam bir tasarımla, bağlanması ve kurulumu kolaydır ve
her iki taraftan bir kapıyı kontrol etme imkanı. Okuyucu, 26 bit wiegand çıkışı ile 125kHz yakınlıklı kimlik kartı numarasıdır.
• C3 serisinin çok yönlü tasarım özellikleri mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları kolaylıkla ve verimli bir şekilde karşılar. Çok sayıda yerleşik özellik ile piyasadaki en sağlam ve güvenilir kontrolörlerden biridir.
• C3 serisi kontrol paneli, RS-485 yapılandırması veya Ethernet TCP / IP ağları aracılığıyla 38,4 Kb / s hızında iletişim kurabilir. 30.000 adede kadar kart sahibi saklayabilir. SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) müşterinin denetleyiciyi mevcut erişim kontrol yazılımına entegre etmesi veya yeni yazılım geliştirmesi için kullanılabilir.

 

Diğer Çözümler

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

Biotime 8.0 PDKS Yazılımı, personel devam kontrollerini sağlamak, raporlamak ve esnek ücretlendirme yapmak isteyen tüm...

Daha Fazla
Tek Kart Çözümü

Tek Kart Çözümü

ZKTeco Tek Kartlı Çözüm, daire, asansör, sosyal tesis gibi alanlara erişim ve kontrolün tek bir...

Daha Fazla
ZKBioSecurity Otel Yönetim Çözümü

ZKBioSecurity Otel Yönetim Çözümü

ZKBioSecurity Otel Yönetim Sistemi, küçük ve orta ölçekli otellerin güvenlik ihtiyaçlarını, maksimum güvenlik minimum işletme...

Daha Fazla
 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.