Yükleniyor...

ZKBioSecurity Fabrika Güvenlik Sistemi

ZKBioSecurity Fabrika Güvenlik Sistemi, çoklu biyometrik kontrol cihazlarından, x-ray cihazlarına, asansör kontrol panelinden, otopark güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede birbirine entegre çözümler sunar.

Özellikler

 • Entegre kişi sayma sistemine sahip metal algılama sistemi
 • Çoklu algılama bölgeleri ve LED göstergeleri
 • El tipi metal dedektörü için yaklaşık nesne boyutunu ortaya çıkarma
 • Cep telefonu ve silahları tespit etmek için yüksek hassasiyetli metal dedektörü
 • X-Ray makinesi için görsel dikkat algılama
 • X-Ray makinesi için enerji tasarrufu
 • Bagaj/çanta sorgulama
 • Akıllı park kilidi
 • LED'de gösterilen “içinde kim var” bilgisi
 • Akıllı park kilidi
 • Şasinin kontrolü
 • Otomatik plaka doğrulama (LPR kamera ile)
 • Erişim kontrolü ve LPR katılım izleme
 • Gerçek zamanlı otopark izleme
 • Global bağlantı - video pop-up'ını izleme
 • Girişi saat dilimine göre sınırlama getirme
 • Çalışanların kendi kendine sisteme girişi
 • Çok konumlu yönetim
 • Global Anti-Passback sistemi
 • 3. parti İK yönetimleriyle entegrasyon
 • Çok seviyeli onaylama ve otomatik e-posta uyarıları
 • Devriye yönetimi

 

ZKBioSecurity İmalat Güvenlik Sistemi

El Tipi Metal Dedektörü

Yaklaşık Nesne Boyutunu Ortaya Çıkarma

ZKTeco el tipi metal dedektörü, sadece hızlı tepki süresi ile gizlenmiş şüpheli metalik nesneleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda kırmızı, turuncu, sarı arasında değişen farklı renklerde 15 ışık yayan diyotuyla nesnelerin yaklaşık boyutunu görselleştirir. Söz gelimi kırmızı büyük, turuncu orta boy, yeşil küçük boyutlu nesneleri işaret eder.

Kapı Tipi Metal Dedektörü

Entegre Kişi Sayma Sistemine Sahip Metal Algılama Sistemi

Metal dedektörü, görevlinin taranan kişi sayısına ve tetiklenen alarm sayısına erişmesini sağlayan kişi ve uyarı sayma sistemi ile donatılmıştır.

 

Hareketli Metal Kapı Dedektörü

Metal kapı dedektörü tekerlek kiti, cihazı xistediğiniz yere kolayca taşımanızı sağlar. Şeffaf yağmurluk ve evrensel tekerlek sistemi opsiyoneldir; şeffaf tente cihazı yağmur, güneş ve tozdan korur, evrensel tekerlek ekipmanı ise cihazın daha kolay taşınmasına yardımcı olur.

Hassasiyet Ayarı

Kullanıcılar, duyarlılık kontrolünü her duruma göre ayarlayabilir. Üniversite veya hastane gibi güvenlik riski düşüş tesisler için hassasiyet düşürülebilir, cezaevi ya da bir üretim tesisis güvenliği için hassasiyet seviyesi maksimuma alınabilir. Hassasiyet 0-300 arasında ayarlanabilir.

 

Çoklu Algılama Bölgeleri ve LED Göstergeleri

Kapı tipi metal dedektörü aynı anda birden fazla silah veya şüpheli metalik nesneyi algılar; hızlıca yerini tespit eder. Algılama bölgeleri 1'den başlar tercihe göre 6, 11, hatta 33 adede kadar çıkabilir.

Dedektör gövdesinin her iki tarafındaki LED göstergeleri de hedef nesnelerin yerini saptar. Şüpheli nesnelerin boyutuna ve şekline bağlı olarak, kontrol panelinde farklı yoğunlukta alarm çalar.

 

 

 

 

Cep Telefonu ve Silahları Tespit Etmek için Yüksek Hassasiyet

ZKTeco kapı tipi metal dedektörü saatleri, madeni paraları, kemerleri, düğmeleri ve diğer zararsız öğeleri filtrelerken silahlar ve şüpheli metal eşyalara yönelik doğru bir algılama fonksiyonuna sahiptir. Dedektör insanlar ve hamile kadınlar için güvenlidir; kalp pili, manyetik disket, kayıt cihazları gibi elektronik eşyalara zarar vermez.

 

X-Ray

X-Ray Cihazı Kullanan Görevller için Görsel Dikkat Algılama Sistemi

X-ışını destekli tarama cihazları, kontrol noktalarında ve bina girişlerinde onlarca yıldır en çok kullanılan güvenlik önlemlerinden biridir. Kişisel eşyaları sistem monitörü aracılığıyla taramak ve görsel inceleme noktasında daha kapsamlı güvenlik kontrolleri başlatmak (örn. El aramaları) için çalışan güvenlik görevlileri, monitörde görüntülenen görüntülere her zaman dikkat etmeyebilir. ZKTeco, güvenlik görevlilerin monitöre bakıp bakmadığını belirlemeye yardımcı olan bir işlev geliştirdi. Eğer görevli herhangi bir sebeple ekrana bakmıyorsa, sistem güvenlik görevlisi tekrar monitöre bakana kadar uyarı verir.

 

X-Ray Cihazlarında Enerji Tasarrufu

Makineler enerji tasarrufludur. X ışını jeneratörü yalnızca sensör taşıma bandında bir nesnenin varlığını tespit ettiğinde etkinleştirilir; diğer durumlarda konveyör bandı hareket etmez.

 

Bagajı Kim Alıyor?

Sistem, bir ziyaretçinin bagajını/çantasını bir taraftan taşıma bandına yerleştirdiğinde ve diğer ziyaretçilerin bagajlarını/çantalarını aldığında, her bir ziyaretçinin kendi eşyalarını toplamasını sağlamak için fotoğraf çeker.

 

Otopark Güvenlik Sistemleri

Akıllı Park Kilidi

Plock 2, aracın otopark erişim yetkisine sahip olmadığı durumlarda sürücülerin belirli bir park yerine park etmesine izin vermez. Plock 2'nin kolu, park kilidi sensöründen sinyal aldığında hareket eder.

 

Şasinin Kontrolü

Şasi kontrolü, araçların altına kolayca gizlenebilen bomba gibi tehditleri tespit eder. Bir araç kontrol noktasına ulaşıp görüntüleme ünitesini aştığında, özel kameralar araç altının görüntülerini çeker ve bunları bir monitörde görüntüenen kontrol ünitesine iletir. Sistem belirlenen kontrol noktasına veya çıkış alanına yakın bir yere yerleştirilebilir.

 

LPR Kamera ile Plaka Doğrulama

LPR teknolojisi, plaka tanımlama alanında bilgisayarlı video görüntü tanıma teknolojisinin bir uygulamasıdır. Sistem, araç park yeri girişine geldiği anda çalışmaya başlar, LPR kamera plaka karakterlerini tarar ve tanıma teknolojisi aracın plaka numarasını, rengini ve diğer bilgilerini tanımlar. Plaka üzerindeki numara geçerliyse, otopark bariyeri kalkar; aksi takdirde erişime izin verilmez.

 

Erişim Kontrolü ve LPR Katılım İzleme

Piyasadaki birçok katılım sisteminden farklı olarak, ZKBioSecurity erişim kontrol terminalleri, kontrol panelleri ve LPR terminalleri ile entegre olabilir, kullanıcıların hesaplama için erişim kayıtlarını almasına izin verebilir.

 

Video İzleme (Güvenlik Kamera) Sistemleri

Gerçek zamanlı otopark izleme

Kullanıcıların monitör odasında gerçek zamanlı izleme yapmaları için ek bir işlev sağlar. Tüm otoparklardaki video görüntülerini ve tüm güvenlik kabinlerinin giriş ve çıkış bilgilerini kolayca kontrol edebilirsiniz.

 

Global bağlantı - video pop-up'ını izleme

Güvenlik bağlantı sistemi bir video izleme sistemi içerir. Kart okuyucusunda yetkisiz bir kartın okutulması da dahil olmak üzere olağanüstü bir olay olduğunda, videoyu pop-up yöneticiyi uyarmak için açılır. Video uzunluğu 180 saniyeye kadar ayarlanabilir.

 

Giriş Kontrolü

Girişin Saat Dilimine Göre Sınırlanması

Bir yönetici olarak, belirli günlerde ve belirli zaman aralıklarında erişim verilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, resmi tatillerde ve Pazar günerinde erişime izin vermeyebilirsiniz. ZKBioSecurity bunu yapmanıza izin veren iyi ideal bir erişim kontrol sistemidir.

 

Katılım

Çalışanların girişi

Çalışanlar kendileri sisteme giriş yaparak, kendi bilgilerini güncelleyebilir, uygulamadan ayrılabilir, yetkisi dahilinde istisna tanımlayabilir, kendisi ile ilgili rapor çalıştırabilir.

 

Çok Konumluluk

Kullanıcılar, geniş alan ağı (WAN) altındaki binlerce bağımsız terminali ve denetleyiciyi uzaktan yönetmek için merkezi sisteme web tarayıcıları aracılığıyla her yerden erişebilirler

 

3. Parti İK Yönetimleriyle Entegrasyon

ZKBioSecurity işlevselliğini genişletmek için, personel adı, departman, alan, personel kimliği vb.gibi özelleştirilmiş otomatik veriler oluşturabilir; bunların 3. parti ERP ve HR programlarıyla entegre olmasına olanak tanır.

Çok Düzeyli Onay Sistemi ve Otomatik E-Posta Uyarıları

Katılım istisnaları ve çok seviyeli onaylar için e-posta bildirimleri.

 

Devriye

Gerçek Zamanlı Devriye ve Kontrol Noktası İzleme

ZKBioSecurity, devriye planında o günün planlanmış güzergahlarını temin eder. Güvenlik belirlenen check-in'i planına uduğunda ekranda devriye yoluna karşılık gelen kontrol noktaları yeşile döner. Güvenlik görevlileri plana göre check-in yapmazlarsa, kontrol noktaları kırmızı ile uyarı verir.

Normal
Devriye görevlisi, devriyeyi normal zaman dilimi ve sırada tamamladı.
Devriye Güzergah Hatası
Devriye görevlisi devriyeyi normal zaman diliminde ama yanlış yolda bitirdi.
Devriye Değil
Devriye personeli devriyeyi normal segmentte bitirmedi, yani devriye görevlisi devriye rotasını bitirmedi.

 

 

Güvenlik Devriye Yönetimi

Devriye Kontrol modülü, güvenlik çalışanlarınızın tüm devriyelerini doğru zamanda yapmalarını sağlamak ve tüm süreci yönetmek için verimli bir modüldür. Modül, devriye zamanlamalarını ve önemli alanların ne zaman ziyaret edildiğini doğru bir şekilde izlemenizi sağlamak için en son teknolojiyi kullanır.

Sistemler, tesisin çevresindeki kontrol edilecek alanlara kurularak çalışır. Güvenlik çalışanları, ziyaret ettikleri zamanı kaydetmek için kendi akıllı kartlarını bu noktalarda okuturlar. Modül mevcut erişim kontrolü okuyucularını kullanarak maliyetleri düşürür ve devriye görevlerinin eksiksiz bir biçimde tamamlanmasını sağlar.

.

 

Erişim Kontrolü ile Çevrimiçi Olma (Düşük Maliyet)

Yetkili güvenlik personeli, devriyeyi yapan memurun olayları veya gözlemlerini not etmesi için kendi kontrol noktalarını belirlemesi gerekir. ZKTeco erişim kontrolünü güçlü yazılım ZKBioSecurity ile kullanan işletmenin artık geleneksel güvenlik devriye sistemini (Konum Etiketi) kurmasına gerek kalmaz, yöneticiler güvenlik bütçelerinin maliyetini düşürebilir.

 

Global Anti Passback

Anti Passback, kişinin giriş yapmadan çıkış yapamama / çıkış yapmadan giriş yapamamasını sağlayan kntrol sistemidir. Ancak ZKTeco Global Anti Passback, aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi, herhangi bir kişinin kimlik doğrulama olmadan güvenlik alanına girmesi durumunda, güvenlik düzeyini kayıt dışı erişime doğru genişleten, çok gelişmiş bir güvenlik işlevidir; bu durumda yetkisiz giriş yapan kişi ilgili alanında kilitlenir..

 

Global Kilitleme

Global Kilitleme, farklı güvenlik alanlarıyla etkileşim kurarak güvenlik seviyesini artıran bir başka gelişmiş güvenlik fonksiyonudur. Kişilerin bir seferde birden fazla kapı açmasını önler, hatta kişilerin çok kapılı erişim yetkisi olsa bile, yalnızca ilgili kapılar düzgün bir şekilde kilitlendiğinde belirli kapı erişim yetkisini etkinleştirme gibi erişim yetkisini tam olarak atayabilir.

 

İçeride Kim Var

"İçeride kim var" işlevini kullanarak yöneticiler, personel kimliği, adı, soyadı, departman adı ve erişim süresi gibi ayrıntılı bilgilerle, belirli bir alanda / odada kaç kişinin kaldığını kontrol edebilir.

 

 

Esnek Grup Planlaması

ZKBioSecurity yöneticilere esnek grup planlaması sunar. Kullanıcılar şirketteki veya bireysel departmanlardaki tüm çalışanları ile birlikte gruplandırabilir ve aynı katılım/erişim kurallarına tabi olabilir veya kullanıcılar check-in, check-out ve fazla mesai kuralları gibi katılım parametrelerini ayarlayabilir.

 

Kolay Kurulum ve Bağlantı

Kolay Kurulum ve Bağlantı

Otomatik Plaka Tanıma Modu

Otomatik Plaka Tanıma Modu

Zorlu Koşullara Dayanıklı

Zorlu Koşullara Dayanıklı

Avantajlar

LPR Kamera İle Otomatik Plaka Doğrulama
LPR Kamera İle Otomatik Plaka Doğrulama

LPR teknolojisi, plaka tanımlama alanında bilgisayarlı video görüntü tanıma teknolojisinin bir uygulamasıdır. Çalışması, araç park yerinin girişinde bulunduğu anda başlar, LPR kamera plaka karakterlerini tarar ve tanıma teknolojisi plaka numarasını, rengini ve aracın diğer bilgilerini tanımlar. Plaka üzerindeki numara geçerliyse, otopark bariyeri erişim için kaldırılacaktır; aksi takdirde erişime izin verilmez.

X-Ray Cihazı İçin Görsel Dikkat Algılama

Kişisel eşyaları sistem monitörü aracılığıyla taramak ve görsel inceleme noktasında daha kapsamlı güvenlik kontrolleri (örn. El aramaları) başlatmak için çalışan güvenlik görevlileri, monitörde görüntülenen görüntülere her zaman dikkat etmeyebilir. ZKTeco, güvenlik görevlilerin monitöre bakıp bakmadığını belirlemeye yardımcı olan bir işlev geliştirdi. Eğer görevli herhangi bir sebeple ekrana bakmıyorsa, sistem güvenlik görevlisi tekrar monitöre bakana kadar uyaracaktır.

X-Ray Cihazı İçin Görsel Dikkat Algılama
Yaklaşık Nesne Boyutunu Ortaya Çıkarma
Yaklaşık Nesne Boyutunu Ortaya Çıkarma

ZKTeco el tipi metal dedektörü, sadece hızlı tepki süresi ile gizlenmiş şüpheli metalik nesneleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda kırmızı, turuncu, sarı arasında değişen farklı renklerde 15 ışık yayan diyotuyla nesnelerin yaklaşık boyutunu görselleştirir. Söz gelimi  kırmızı büyük, turuncu orta boy, yeşil küçük boyutlu nesneleri işaret eder.

Diğer Çözümler

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

BioTime 8.0 PDKS Yazılımı - HES Kodu Sorgulamalı Personel Takip Yazılımı

Biotime 8.0 PDKS Yazılımı, personel devam kontrollerini sağlamak, raporlamak ve esnek ücretlendirme yapmak isteyen tüm...

Daha Fazla
Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi

Wuhan Lei Shen Shan Hastanesi Erişim Kontrol Yönetimi Projesi   Proje Açıklaması Proje Alanı: Wuhan,...

Daha Fazla
Tek Kart Çözümü

Tek Kart Çözümü

ZKTeco Tek Kartlı Çözüm, daire, asansör, sosyal tesis gibi alanlara erişim ve kontrolün tek bir...

Daha Fazla
 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.