Yükleniyor...

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Önemli Uyarı
ZKTeco Co., Ltd, şube şirketleri ve bağlı şirketleri (burada ZKTeco olarak anılacaktır) gizliliğinize büyük önem vermekte ve gizliliğin önemini derinden anlamaktadır. Bu Politika, ZKTeco'nun bilgilerinizi nasıl topladığını, sakladığını, kullandığını, yayınladığını, paylaştığını ve aktardığını tanıtmayı amaçlamaktadır.

ZKTeco tarafından sunulan tüm web sitelerine, yazılımlara ve diğer hizmetlere (burada hizmetler olarak anılacaktır) erişmeden önce, lütfen bu Politikayı dikkatlice okuyun ve hizmetleri kullanımınız bu Politikanın kabulü ve ZKTeco'nun bu Politikaya göre bilgilerinizi toplamasının, depolamasının, kullanmasının, yayınlamasının, paylaşmasının veya aktarmasının kabulü olarak kabul edilir. Koşullardan veya beyanlardan herhangi birinin eksik olması veya değiştirilmesi gerekiyorsa, ZKTeco bu Politikayı herhangi bir zamanda ekleme, silme, değiştirme veya sonlandırma hakkına sahiptir ve değiştirilen Politikayı resmi web sitesinde doğrudan duyurma hakkına sahiptir ve değiştirilen Politika yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer.

Bu Politika, ZKTeco'nun kişisel verilerinizi nasıl işlediğini tanıtmaktadır, ancak bu Politika, veri işlemenin tüm olası durumlarını içermez. İlgili ürün veya hizmet verilerinin toplanmasının Politika içeriği için, ZKTeco ek politikada veya ilgili veri toplama bildiriminde duyurur.

1. Toplanan Bilgiler

ZKTeco'nun hizmetlerini kullandığınızda, ZKTeco kişisel ve kişisel olmayan bilgilerinizi bu Politikada belirtilen amaç ve yöntemlere dayanarak toplayacaktır. 

Kişisel bilgiler, belirli bir gerçek kişiyle ilgili verileri ifade eder ve ad, doğum tarihi, posta adresi, telefon numarası, posta kutusu adresi, ödeme bilgileri ve kişisel bilgiler içeren video klip vb. İçeren ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere belirli bir gerçek kişiyi açıkça tanımlar. Kişisel olmayan bilgiler, kişisel bilgilerin yanı sıra, meslek, dil, seri kodu, otomatik olarak kaydedilen erişim verileri, ürün ve mobil cihazınızın benzersiz tanımlayıcısı dahil olmak üzere başlangıçta kendisiyle özel olarak ilgili olmayan, ancak kişisel bilgileri içeren video içeriği, mobil cihazların operatör logosu, cihaz yazılım platformu ve donanım bilgileri vb. dahil olmak üzere taşıyıcısıyla doğrudan ilişkili olan verileri ifade eder.

Kişisel bilgilerin ve kişisel olmayan bilgilerin yukarıda belirtilen ayrıntıları standart farklılaştırma içindir. ZKTeco, toplanan verilerinizi ayrı ayrı saklamaz.

2. Toplama Yöntemi

a. ZKTeco hesabına kaydolduğunuzda veya ZKTeco ürün veya hizmetini etkinleştirdiğinizde
ZKTeco hesabına kaydolduğunuzda veya ZKTeco ürün veya hizmetini etkinleştirdiğinizde, kişisel bilgilerinizi gönüllü olarak vermiş olursunuz. Ayrıca, ZKTeco müşteri hizmetlerinin hesabınızı bağlamasına ihtiyaç duyduğunuzda, ZKTeco, ürün modeli, satın alma detayları ve benzersiz seri kodu vb. dahil olmak üzere cihazın benzersizliği hakkında bilgi vermenizi ister.

b. ZKTeco ile ticari faaliyete başladığınızda
ZKTeco ile ticari faaliyete başladığınızda, ayrıntılı kişisel bilgilerinizi ve kişisel olmayan bilgilerinizi sağlamanız ve sağladığınız bilgilerin gerçek ve geçerli olduğunu onaylamanız gerekir.

c. ZKTeco'dan destek talep ettiğinizde
Postalarımızı yanıtladığınızda, satış sonrası hizmetimizle iletişime geçtiğinizde veya kullanıcı destek aracımızı kullandığınızda, kimliğinizi doğrulamak ve ürününüzü onaylamak üzere hesap bilgilerinizi doğru şekilde kullanmak için bilgilerinizi toplamamız gerekir.

d. Üçüncü Taraftan Elde Edilen
Yasal olarak izin verilirse, ZKTeco size daha iyi hizmet sunabilmek için hem kamu hem de ticari üçüncü taraf birimlerinden ilgili verileri alacaktır.

e. Bilgileriniz ZKTeco Hizmet Sistemine aktarıldığında
Ürünlerin ses kaydı veya medya akışı işlevlerini kullandığınızda, videoları veya / ve sesleri kaydederiz veya / ve kaydederiz. Ayrıca, o zamanki durumunuzun analizi veya onaylanması için posta teslim bildirimlerinde ekran yakalama ve ekran yakalama bilgilerinin eklenmesi de olabilir. ZKTeco, herhangi bir durumda sizi bilgilendirmek için kolaylık sağlamak için cihazlarınız aracılığıyla bilgi gönderecektir.

3. Kullanım

a. Siparişin Başlaması: Ürün veya hizmetlerin teslimatı, etkinleştirilmesi veya doğrulanması; İhtiyaçlarınıza ve teknik desteklerinize göre modifikasyon.

b. ZKTeco hizmetlerini ve ürünlerini tanıtmak veya tanıtmak için size e-posta, SMS (ticari olanlar dahil), anlık bildirimler göndermek ve önemli bildirimler (hatırlatıcılar, teknik bildirimler, güncellemeler, alarmlar, destekler, yönetim haberleri, hizmet duyuruları ve diğer haberler dahil) sunmak. ZKTeco ile aranızdaki iletişimin önemi nedeniyle, yukarıda belirtilen bildirimleri almayı iptal edemezsiniz.

c. Hizmetlerimizi ve ürünlerimizi geliştirmek için iç seçmeler, veri analizi ve araştırmalar başlatmak.

d. İşletme operasyon verimliliğini analiz etmek ve pazar paylarını değerlendirmek.

e. Hata ayrıntılarını teslim ettikten sonra hatayı araştırmak.

f. Yüklediğiniz veya indirdiğiniz verileri senkronize etmek, paylaşmak ve depolamak ve yükleme ve indirme için gerekli verileri yürütmek.

g. Ürünlerimizi ve iyileştirmelerimizi geliştirmek.

h. Geçerli yasal taleplere, ilgili endüstri standartlarına ve politikalarımıza uymak ve bunları yerine getirmek.

ZKTeco ayrıca hizmetlerimizi geliştirmek ve müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için kişisel olmayan bilgileri toplayabilir ve kullanabilir ve bağımsız olarak tanımlanamayan verileri başka amaçlara dayalı olarak toplamaya, kullanmaya, işlemeye, aktarmaya veya ifşa etmeye karar verebilir.

4. Paylaşım

a. Size hizmet etme ilkemize dayanarak, ilgili bilgileri ZKTeco, it şube şirketleri ve bağlı şirketleri ile paylaşacağız.

b. Veri aktarımı veya yönetimi için üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları, tedarikçileri veya teknisyenleri atarken, ZKTeco'nun ürün ve hizmet kalitesini artırmak için ilgili bilgileri onlarla paylaşırız. Yukarıda belirtilen amaçlar dışında ve kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla, bu tarafların bilgilerinizi kullanmasına izin verilmez.

c. ZKTeco, kişisel verilerinizi talepleri üzerine ilgili kolluk kuvvetleri veya devlet makamları ile paylaşacaktır.

d. ZKTeco'nun varlıklarının bir kısmı veya tamamı satılır veya devredilirse, kişisel verileriniz de varlıkların bir parçası olarak satılabilir veya devredilebilir.

e. Yasal düzenlemeleri ihlal etmeme ve ZKTeco'nun yasal hak ve çıkarlarını koruma tesislerinde, size bilgi paylaşacağız. Suç karşıtı destekler için seçmeler veya dolandırıcılıkla mücadele faaliyetleri dahil olmak üzere faaliyetler veya ZKTeco'nun yönetim ihtiyaçları için gerekli kişisel bilgilerinizi paylaşacağız.

5. Bilgileri düzenleme

Gönderdiğiniz bilgilerin gerçek ve geçerli olduğu durumlarda, ZKTeco kişisel bilgilerin doğruluğunu ve bütünlüğünü koruyacak ve kişisel bilgileri zamanında güncelleyecektir.
İlgili yasalara başvurmak için, (I.) bize ait belirli kişisel verilerinize erişme yetkisine sahip olabilirsiniz; (II.) yanlış kişisel verilerinizi güncellememizi veya düzeltmemizi talep etmek; (III.) kişisel verilerinizi kullanmamızı reddetmek; ve (IV.) kişisel verilerinizi silmemizi talep eder. Bazı hizmet yöntemlerimiz nedeniyle, herhangi bir bilgiyi sildikten sonra, arşivlenen bilgileri kalıcı olarak silinene kadar geçici olarak saklamaya devam edebiliriz.
Hesabınızın varlığı veya size sunduğumuz hizmet süresince ve finansal hesap döneminde, kişisel bilgilerinizi saklayacağız. Yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve sözleşmemizi yerine getirmek için kişisel bilgilerinizi kullanmaya devam edeceğiz ve kullanacağız. 

6. Kişisel Bilgilerin Korunması

ZKTeco, kişisel verilerinizin güvenliğini son derece ilgilendirir, kişisel bilgileriniz ZKTeco ile ilgili olmayan mücbir sebepler veya nedenlerden dolayı ifşa edilirse veya çalınırsa, ZKTeco'nun herhangi bir kayıp için sorumluluk kabul etmediğini kabul edersiniz. ZKTeco hizmetinin güvenliği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, ülkenizdeki ZKTeco yerel destek bilgilerinde listelenen telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7. Yetişkin Olmayan Kişilerin Verilerinin Korunması

ZKTeco, yetişkin olmayan kişilere herhangi bir ZKTeco hizmeti sunmayacaktır. Yetişkin olmayan herhangi bir kişi tarafından kayıtlı herhangi bir hesap varsa veya yetişkin olmayan herhangi bir kişiyle ilgiliyse, ilgili tüm hesap bilgilerini sileceğiz.

8. Küreselleşmiş Bilgi Yönetimi

ZKTeco çok uluslu bir şirkettir, ZKTeco tarafından toplanan kişisel verilerinizin, cihazlarınızın bulunduğu ülkelerde veya bölgelerde veya size sağlanan hizmetlerde veya ZKTeco'nun, şube şirketlerinin, bağlı şirketlerinin veya ilgili şirketlerin bulunduğu diğer herhangi bir ülke veya bölgede işleneceğini veya yukarıda belirtilen ülkeler veya bölgeler tarafından ziyaret edileceğini belirtir. Yukarıda belirtilen ülkelerde veya bölgelerde veri korumasına ilişkin yasal düzenlemeler değişiklik gösterebilir. Bu koşullar altında, ZKTeco tarafımızdan toplanan verilerin bu Politikaya ve verilerin bulunduğu yerin gerekliliklerine göre işlenebilmesini sağlamak için önlemler alacaktır.

9. Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya öneriniz varsa, lütfen postanızı service@zkteco.com gönderin. ZKTeco sizinle olan her etkileşimin kıymetini bilir.
 

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.