Yükleniyor...

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Şartların Kabulü

Aşağıdaki şartlar ve koşullar ("Kullanım Koşulları"), Zkteco ("Zkteco/Biz") tarafından işletilen çevrimiçi hizmetler ("Çevrimiçi Satın Alma Hizmetleri") için geçerlidir ve herhangi bir değişiklik yapmadan kabul etmeniz koşuluyla size sunulmaktadır.  Çevrimiçi Hizmetleri kullanmanız, tüm Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.  Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız, erişmekten kaçınmalısınız.  

Sipariş ve Fiyatlandırma

Hatalar meydana gelebileceğinden fiyatların ve ürün açıklamalarının doğru olduğunu garanti etmiyoruz. Öğelerin fiyatını ve diğer ayrıntılarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkımızı saklı tutarız.
Stokta olmayan Ürünler veya Listelenen Ürünlerin yanlış fiyat olması gibi takdir yetkisi.

Siparişinizi iptal edersek, sizi e-posta ile bilgilendireceğiz ve kredi kartınızdan düşülen herhangi bir tutarı hesabınıza aktaracağız veya mümkün olan en kısa sürede ancak her halükarda siparişinizden sonraki otuz (30) gün içinde mevcut diğer yöntemlerle size geri ödeme yapacağız. Uğradığımız hayal kırıklığı için herhangi bir tazminat teklif etmek zorunda kalmayacağımızı kabul edersiniz.

Ödeme

Tarafımızdan belirlenen ve zaman zaman değiştirilebilen çeşitli ödeme yöntemlerini destekliyoruz. Farklı ödeme yöntemleri yalnızca belirli Öğe türleri için geçerli olabilir. Özel ödeme koşulları ve diğer ilgili bilgiler her bir Kalemde belirtilecektir.

Online ödeme, Visa ve MasterCard tarafından bir online ödeme hizmeti sağlayıcısı tarafından sağlanan belirlenmiş bir online ödeme ağ geçidi üzerinden yapılabilir. Kredi kartı bilgilerinize erişemeyiz veya bunları toplamayacağız. Ödemeyle ilgili sorun yaşıyorsanız, çevrimiçi ödeme bazı Kullanıcılar için güvence altına alınabileceğinden/engellenebileceğinden lütfen kartınızı veren kuruluşla iletişime geçin.

Elektronik Haberleşme

Sizinle e-posta yoluyla veya Web Sitemizde bildirimler yayınlayarak iletişim kurabiliriz. Bizden e-posta yoluyla iletişim almayı kabul edersiniz. Size bu şekilde sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olmasına ilişkin her türlü yasal gerekliliği karşıladığını kabul edersiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları

İçerik üçüncü taraflarca sağlanabilir ve ne biz ne de bağlı kuruluşlarımız, Çevrimiçi Hizmetleri kullanımınız sırasında üçüncü taraf içeriğinden veya telif hakları, ticari markalar ve/veya lisanslarla ilgili iddialardan sorumlu olmayacağız.

Ayrıntılar için lütfen Web Sitemizdeki içerikleri nasıl ele aldığımızı genel politikaları belirleyen Telif Hakkı ve Fikri Mülkiyet bölümümüzü okuyun.

Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel verilerinizin yalnızca Çevrimiçi Satın Alma Hizmetleri aracılığıyla yapılan işlemlerle bağlantılı olarak ve Öğelerin teslimatı ve doğrudan ilgili amaçlar için kullanılmasını sağlayacağız. Toplanan kişisel verilerin yetkisiz veya kazara erişime, işlemeye veya başka herhangi bir kullanıma karşı korunmasını sağlamak için gerekli önlemleri alacağız.

Hakların Saklı Tutulması

Çevrimiçi Satın Alma Hizmetlerine erişimi veya kullanımını (erişim veya kullanımın askıya alınması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın ve yükümlülük altına girmeksizin reddetme hakkımızı saklı tutarız.

Hesap Güvenliği

Kullanıcılarımızın güvenliğini ve emniyetini önemsiyoruz. Çevrimiçi Hizmetlerin mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamak için bir dizi güvenlik önlemi aldık. Hesabınızın ve parolanızın gizliliğini korumaktan ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız veya parolanız altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul etmeyi kabul ediyorsunuz.  

Lisans ve Site Erişimi

Çevrimiçi Hizmetlere erişmeniz ve bunları kullanmanız için size sınırlı, münhasır olmayan ve geri alınabilir bir lisans veriyoruz. Bu lisans, Çevrimiçi Hizmetlerin veya içeriğinin yeniden satışını veya ticari kullanımını içermez; Çevrimiçi Hizmetlerin veya içeriğinin herhangi bir türev kullanımı; hesap bilgilerinin indirilmesi veya kopyalanması; veya veri madenciliği, robotlar veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarının herhangi bir kullanımı.

Tazminat ve Savunma

Zkteco'yu (yöneticileri, memurları, çalışanları, ana şirketleri, bağlı kuruluşları, bağlı kuruluşları ve acenteleri dahil) Çevrimiçi Hizmetleri kullanımınızla ilgili veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talepten (bir kişi veya kuruluş tarafından başlatılan herhangi bir talep, eylem, denetim, soruşturma, soruşturma veya diğer işlemler) kaynaklanan her türlü iddia, maliyet, kayıp, zarar, karar, ceza, faiz ve gidere (yasal ücretler dahil) karşı tazmin etmeyi ve zarar görmemesini sağlamayı kabul edersiniz.  

Garanti Yok

Çevrimiçi Hizmetler "olduğu gibi" sağlanmaktadır.  Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni hiçbir türde beyanda bulunmamakta veya garanti vermemekteyiz:

(i) satılan Öğelerle ilgili olarak satılabilirlik, amaca uygunluk, mülkiyet ve ihlal etmeme garantileri;

(ii) Çevrimiçi Hizmetlerin gereksinimlerinizi karşılayacağını, her zaman kullanılabilir, erişilebilir, kesintisiz, zamanında, güvenli olacağını veya hatasız çalışacağını;

(iii) ticaretin yürütülmesi veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir zımni garanti;

Sorumluluğun Sınırlandırılması

(a) herhangi bir ödeme ağ geçidinden herhangi bir bilgi veya mesajın iletilmesinin arızalanması, gecikmesi, kesintiye uğraması, askıya alınması veya kısıtlanması nedeniyle (bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir kayıp ve / veya hasar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, tarafınızdan yapılan herhangi bir çevrimiçi veya çevrimdışı ödemeyle bağlantılı olarak herhangi bir kayıp veya zarardan dolayı ve bunlarla ilgili olarak size karşı sorumlu olmayacağız.  (b) söz konusu ödeme ağ geçitleri tarafından iletilen herhangi bir bilgi veya mesajdaki herhangi bir hata veya ihmal, (c) bu ağ geçitlerinin herhangi bir arızası, arızası veya arızası veya (d) bunlardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir şey.

Bölünebilirlik

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün herhangi bir nedenle ve herhangi bir nedenle geçersiz, uygulanamaz veya yasa dışı hale gelmesi veya geçersiz olduğuna karar verilmesi durumunda, söz konusu hüküm, tam olarak yürürlükte ve yürürlükte kalmaya devam edecek olan kalan Kullanım Koşullarından ayrılacaktır.  

Feragatname

Çevrimiçi Hizmetlerde sağlanan hizmetlere göz atmaya veya bunları kullanmaya karar verirseniz, bunu tamamen kendi sorumluluğunuzda yaptığınızı onaylar ve kabul edersiniz. Hiçbir durumda zkteco (yöneticileri, memurları, çalışanları, ana şirketleri, bağlı kuruluşları, bağlı kuruluşları veya acenteleri dahil), Çevrimiçi Hizmetlere göz atmanız veya bunları kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan, doğrudan veya dolaylı, genel veya özel, telafi edici, sonuçsal, arızi, herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz.

Üçüncü Tarafların Hakları

Sözleşmeler (Üçüncü Tarafların Hakları) Yönetmeliğinin (Cap. 623) bu Kullanım Koşulları için geçerli olmayacağı ve burada yer alan hiçbir şeyin söz konusu yönetmelik uyarınca herhangi bir üçüncü tarafa hak yaratmayacağı veya yükümlülük getirmeyeceği açıkça belirtilmiştir.
 

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.