Yükleniyor...

Padlock Nedir?

Padlock Nedir?

Padlock Nedir?

Teknoloji ilerledikçe, güvenlik seviyemizi yüksek tutmak için giderek daha fazla seçenek elde ediyoruz. Bir anahtar kolaylıkla kaybedilebiliyor, bir kombinasyon kolaylıkla tahmin edilebiliyor veya unutulabiliyor. Bu durumda kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almak zorlaşıyor. Bu yüzden tamamen size özel olan ve 7/24 sizinle olan tek şey parmak iziniz oluyor. Son zamanlarda parmak izleri bir yeri güvence altına almanın en etkili yollarından biri haline geldi. Geçmişten günümüze kullandığımız asma kilitler artık parmak izinizi algılayıp komutlanabiliyor. 

 

Parmak izi asma kilitlerin okul, iş, spor salonu vb. kilitli dolaplar için norm haline gelmesini ve belirli zamanlarda bilinen personel için zamanlı erişim sağlayan yüksek güvenlikli asma kilitler olmasını bekliyoruz. Peki bize üst düzey güvenlik sağlayan bu Padlock Nedir?

 

Temelde Padlock açmak için kullanılan yönteme bağlı olarak değişen birkaç farklı padlock türü vardır. En yaygın şekli, eski zamanlara dayanan geleneksel anahtarlı asma kilittir. Son zamanlarda, bisikletleri sabitlemek için sıklıkla kullanılanlar gibi kombinasyon asma kilitleri popüler hale gelmiştir. Bir elektronik tuş takımı giriş sistemi kullanan tuş takımı kilitleri, güvenliğin en yüksek önceliğe sahip olduğu durumlarda da kullanılabilir. ZKTeco Türkiye’nin ürettiği akıllı parmak izli asma kilit ise tek bir parmak iziyle istenilen yerin güvenliğini sağlayabilir.

 

Akıllı Asma Kilit, geleneksel kilitlerin zorluklarını anında ortadan kaldırdığı için çok fazla tercih edilebilir hale geldi. Tek bir kayıtlı parmak izini açmak, ardından tekrar kapatmak ve eşyalarınızın çalınmaya karşı güvende olduğundan emin olmak parmak izli asma kilitleri insanlara güven veriyor.

 

Bazı akıllı asma kilitler, hem mekanik tasarımlarında hem de parmak izi tarama kalitesinde diğerlerinden daha güvenliyken, birçoğu birkaç parmak izini aynı anda kayıt altına alabilir. Bu, tüm bir ailenin tam erişime sahip olması için fazlasıyla yeterli olmakla kalmaz, aynı zamanda, ilk parmak iziniz cihaz tarafından tanınmazsa, diğer parmak izlerinin de kayıt altına alma imkanı sunar. Böylece, ana parmağınız kir, boya veya bandajla kaplı olduğunda diğer parmak izlerinizle kilidi açabilirsiniz.

 

Bu kilitler, dış mekan hava şartlarına maruz kalabileceğinden genellikle toza, rüzgara ve suya dayanıklıdırlar. Ancak yine de dışarıda kullanacağınız bir kilidi satın almadan önce işe yaradığından emin olmanızı öneriyoruz.

 

ZKTeco güvencesiyle üretilmiş Padlock Akıllı Parmak İzli Asma Kapı Kilidi kullanım bakımından oldukça kolaydır. Bunun yanında taşıması zahmetsiz, küçük ve naif, USB şarj edilebilir özellikleri ve aşırı uzun pil ömrüyle size güvence sağlar ayrıca düşük batarya uyarısıyla sizi yarı yolda bırakmaz. Akıllı asma kilit, dolaplarınızda, kapılarınızda ve çantalarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir sistemdir.
 

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.