Yükleniyor...

Kişiye Özel Otopark Kilidi

Kişiye Özel Otopark Kilidi

Kişiye Özel Otopark Kilidi

En son teknolojiye sahip Kişiye Özel Otopark Kilidi, park alanınızın bir başkası tarafından işgal edilmesini önlemek ve park sürecinizi daha rahat hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu park kilidinin diğer park kilitlerine göre avantajları uzun ömürlü olmasıdır. Pil süresi, düşük elektrik frekansı vb. gibi.

Uzaktan kumandanızın bir dokunuşuyla, otomatik park kilidinizi veya park bariyerini düz bir şekilde yere indirebilirsiniz ve aracınızı park alanınıza sürebilirsiniz.

 

Özellikleri şunlardır:

• Park kilidi, genel halkın yanı sıra özel ayrıcalıklara ve ihtiyaçlara sahip sürücülere park yeri sağlamak için tasarlanmıştır. Özel park alanınızı rezerve edin, müşterilerin otopark rahatlığı ve araç güvenliği sağladığından emin olabilirsiniz.

• Park alanını korumak ve diğer istenmeyen araçlar tarafından işgal edilmesini önlemek için tasarlanmıştır. Böylece özel park alanınızı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz. Park kilidi sayesinde, araç sahipleri park yerlerinin her zaman kendileri için hazır olacağını bildikleri için artık park etmekte sorun yaşamayacaklardır.

• Bunlar, aylık, yıllık kiracılar, mülk sahipleri, kat mülkiyeti kiralayanlar, kooperatif park alanları, engelli sürücüler ve şirket yöneticileri ve ziyaretçileri için ayrılmış alanları içerebilir.

• Bu kilitler, otomatik sıfırlama ve alarm işlevlerine sahip akıllı otomatik akıllı kilitlerdir. Neme dayanıklı, süper uzun mesafeli kızılötesi uzaktan kumanda ve harici güçte alarm verir.

 

Kişiye Özel Park Kilidi, kolay bir uzaktan kumanda seçeneği isteyenler için mükemmeldir. Hırsızlığa karşı koruma alarmı, şarj edilebilir piller ve 30-50 metrelik bir uzaktan kumanda aralığı dahil olmak üzere, aracınızı kolayca sürebilir ve bulunduğunuz yere park edebilirsiniz. Programlanabilen ek 15 uzaktan kumanda ile park alanınızı gerektiğinde kolayca paylaşabilirsiniz.

Unutmayın, dünyanın önde gelen güvenlik teknolojisi firmalarından biri olan ZKTeco, otopark bariyerleri, plaka tanıma sistemleri ve park yeri kilitleri gibi sistemleri kapsayan, araçların geçiş ve park yönetimlerini sağlayan sistemlerde en etkin çözümleri sunar.

Söz gelimi kişiye özel park kilitlerimiz kişisel kullanım için üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunar. Uzaktan kontrol edilebilen özel park kilitleri aynı zamanda otomatik sensörleri sayesinde kullanılan aracı tanır.

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.