Yükleniyor...

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri Hakkında Merak Edilenler

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri Hakkında Merak Edilenler

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri Hakkında Merak Edilenler

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri, tek bir sistemle bir aracın alt tarafının net, dijital renkli videosunu görüntülemek, izlemek ve dijital olarak kaydetmek için tasarlanmıştır.

Gelişmiş görüntüleme ve LED aydınlatma, ekli paketleri, patlayıcıları ve diğer nesneleri algılamaya yardımcı olmak için aracın alt tarafının net, yüksek çözünürlüklü videosunu izleyebilmeyi sağlar. Video, eşzamanlı hareketli veya statik video kaydetme ve görüntüleme kapasitesine sahip bir dijital video veya PC tabanlı kayıt sistemi ile işlenebilir. 

Bu, mevcut güvenlik sisteminizle entegrasyonda tam esneklik sağlar. Açık mimarisi, mevcut CCTV sisteminize bağlanmanıza, videonuzu IP, fiber optik, koaksiyel veya kablosuz üzerinden aktarmanıza ve otomatik plaka tanıma ve sürücü görüntü yakalama kameralarıyla entegre olmanıza olanak tanır. Sistem, hareket algılama veya döngü algılama ile yapılandırılabilir, böylece yalnızca "canlı" olayları kaydedersiniz.

Araç sürücüsünün, sahibinin bilgisi olmadan kaçak mal ve bomba gibi zarar veren nesneleri gizlemek kolaydır. Araç Altı Görüntüleme Sistemi, gerçek zamanlı alan tarama teknolojisine dayalı birinci sınıf teknoloji ile geliştirilmiştir ve birçok benzersiz göze çarpan özelliğe sahiptir. Ayrıca, bu sistemler, tüm alt takımdan oluşan bir çift kamera sistemi kullanarak en yüksek kalitede 3D görüntüler sağlayabilir, bir görüntü işleme yazılımının yanı sıra üst düzey elektro-mekanik düzenekler, kameralar, aydınlatıcılar ve sensörlerin kombinasyonunu kullanır. Bu son derece gelişmiş yapay zeka tabanlı çözüm, arabalar, treylerler vb. gibi her türlü aracın alt takımını kolayca inceleyebilir. Bu olağanüstü çözüm, şirket ofisleri, devlet daireleri, havaalanları, oteller, savunma alayları, alışveriş merkezleri ve martlar ve aracın bulunduğu yerler için en uygun çözümdür. Araç altı görüntüleme sistemi  şiddetle tavsiye edilir. 

ZKTeco güvencesinde beğeninize sunulan ZK-VSCN200 araç altı görüntüleme sistemi, araç geçtiğinde, sistem araç plakasını hızlı bir şekilde tanıyabilir ve bilgisayara kaydedilecek olan araç alt takımının yüksek çözünürlüklü bir görüntüsünü oluşturur. Yabancı cisim algılama fonksiyonu ile sistem, araçların alt tarafına bağlı şüpheli cisimleri hızlı ve doğru bir şekilde tanımlayabilir.

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.