Yükleniyor...

X-Ray Cihazı

X-Ray Cihazı

X-Ray Cihazı

Güvenlik çok önemliyken, doğru türde x-ray cihazına yatırım yapmak her zamankinden daha önemlidir. X-ray vücut tarayıcıları ve x-ray bagaj tarayıcıları yolcularınızı, varlıklarınızı ve tesisinizi güvende tutmaya yardımcı olur. Silahlar, patlayıcılar ve narkotikler, kaçak güvenlik personelinin uğraşması gerekenlerden sadece birkaçıdır. Halkı güvende tutmak için arenalar ve kalabalık etkinlikler güvenli hale getirilmelidir.

Bir x-ışını tarayıcısı, zararlı organik, inorganik ve metal malzemeleri tanımlar. Farklı malzemeler ışınları farklı seviyelerde emer. Güvenlik X-ray cihazı, içinden geçen malzemelerin kütle yoğunluğuna ve atom numarasına bakarak tehlikeli maddeleri tespit eder. Metal, organik ve inorganik maddeler ekranda farklı şekilde görünür. Genellikle patlayıcılar organik malzemelerden yapılır, bu nedenle X-ray tarayıcılarını okuyan personelin tehditleri tanımlamasına izin verir. Bir nesnenin kütlesi ve yoğunluğu tehlikeli bir malzeme aralığına girerse, x-ray tarayıcıları operatörü potansiyel bir tehlikeli nesne konusunda uyaracaktır. Güvenlik röntgen makineleri, giysi veya vücut boşluklarının altına gizlenmiş metalik ve metal olmayan nesneleri tespit etmek için, düşük dozda nüfuz eden radyasyon kullanır.

 

X-ray cihazları, spor çantalarını, el çantalarını vb. tehdit edici öğeler içermediğinden emin olmak için hızlı ve etkili bir şekilde taramak için kapsamlı bir güvenlik kontrol noktasında gereklidir.

Çok sayıda insanın bir etkinliğe katıldığı, kişisel eşyalarının bulunduğu çantalarının olduğu durumlar risk olasılığı olan bir etkinlik olarak değerlendirilebilir.

Bu tür durumlarda X-ray ve Metal Dedektörleri aracılığıyla güvenlik taraması yapılmadan hiç kimsenin, personelin bile girmesine izin verilmemelidir.

Bu türden tarama noktaları, tüm kişisel eşyaları ve gerektiğinde gelen tüm kargoları kapsamlı bir şekilde kontrol etme kapasitesine dayanan nihai tasarıma sahip herhangi bir boyutta olabilir.

X-ray, taranan öğelerin içeriğini vurgulayan çok iyi görüntüler sağlayabildiğinden, tarama personeline girmesine izin verilebilecek öğelerin ayrıntılarını sağlamak önemlidir.

ZKTeco güvencesiyle sizlerle buluşturulan yüksek kaliteli güvenlik tarayıcılarımız, her durumda size huzur verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

ZKX6550D BAGAJ KONTROL X-RAY CİHAZI

ZKX6550D çift görüntülü x-ışını sağlayan bagaj kontrol cihazıdır. ZKX6550D, iki bağımsız jeneratör tarafından yatay ve dikey görüntüleri gösterebilir ve tespit edilen nesnelerin etkili atom sayısına göre hızla organik, inorganik veya karışımları tespit edebilir. ZKX6550D üst üste binen öğeleri tespit edebilir. Kolay ve kesin bir şekilde yasaklı ürün tespiti yapabilir.

 
 

ZKX 6040 X-RAY CİHAZI

ZKX6040, yetenekleri optimize edilmiş bir algoritma ile 35 mm'ye kadar çeliğin penetrasyonunu içeren gelişmiş bir çift enerjili X-ray bagaj kontrol asistanıdır.

 

 

 

 


ZKX6550V X-RAY BAGAJ KONTROL CİHAZI

ZKX6550V, güvenilir yüksek kaliteli çift enerjili X-ray jeneratörü kullanır. Üstün görüntü algoritması ile ZKX6550V, operatörlerin potansiyel tehdit öğelerini görsel olarak tanımlamasını sağlayan net bir tarama görüntüsü sunabilir.
 


 

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.