Yükleniyor...

Neden Personel Takip Programı Kullanmalısınız?

Neden Personel Takip Programı Kullanmalısınız?

Neden Personel Takip Programı Kullanmalısınız?

Personel takip programı, çalışanların mesai devamlılığına ek olarak bazı diğer faydaları da beraberinde getirir. Bu programlar, işletmenizi teknolojiden destek alan bir işletme haline getirmenin ilk adımıdır. Aynı zamanda dijital dönüşüm süreçlerinize de takip sisteminizi otomatikleştirerek başlayabilirsiniz.

Yazılımla Süreçleri Otomatik Hale Getirin

Geleneksel sistemler personel takibi bir çalışan tarafından yapılıyordu. Ancak elle yapılan takip süreci, oldukça yavaş ve çok fazla iş gücü gerektiriyor. Personel takip programı sayesinde süreçlerini otomatik hale getirmek mümkün. Yazılım sayesinde insan kaynaklarından güvenlik departmanınıza kadar işletmenin birçok alanında zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

PDKS Yazılımı ile Standartlara Uyum Sürecini Kolaylaştırın

Yasalarda belirtilen standartlara uyum sağlama konusunda otomatikleştirilmiş bir süreç size daha fazla yardımcı olacaktır. Program üzerinden gerekli düzenlemeler yapılarak standartlara uyum saplamak mümkün olur.

İçeriden Gelebilecek Saldırı Riskini En Aza İndirin

İşletmenize giren ve çıkan herkesi kontrol altına aldığınız için içeriden yapılacak saldırı riskini en aza indirirsiniz. Eğer işletmenizin sistemlerine içeriden bir saldırı olursa, saniyeler içinde saldırganı tespit etmeniz mümkün olacaktır.

Personel Takip Programı ile İnsan Kaynaklı Hataları En Aza İndirin

Geleneksel sistemlerde sürecin büyük çoğunu insanlar yönetir. Ancak insanın olduğu yerde hataya her zaman yer vardır. Personel takip programı tüm bu insan kaynaklı hataları en aza indirmenize yardımcı olur.

Personel Takip Programı ile Operasyonlarınızı İyileştirin

Çalışanlarınızın genel davranışlarını inceleyerek operasyonlarınızı iyileştirebilirsiniz. Vardiya yönetimi ve vardiya planlaması gibi süreçlerde de bu program size yardımcı olacaktır. Böylelikle kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanarak işletme karlılığınızı da artırabilirsiniz.

Performans ve Güvenlik Konusunda Kapsamlı Verilere Erişin

Çalışanlarınızın performansını bu yazılım sayesinde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yazılım sayesinde güvenlik sisteminiz en üst düzeyde olacaktır. Yetkisiz girişlere izin vermeyen bu sistem, yüksek güvenlik ihtiyacı olan tesislerde ve işletmelerde oldukça faydalı olacaktır.

Gerçek Zamanlı Takip Sistemi Kurun

Program, çalışanların ve tesiste giriş yapanların gerçek zamanlı takip edilmesine izin verir. Giriş için kullanılan bilgilerin eşleşmemesi durumunda yönetici ekranına bildirim gönderilir. Bu sayede oluşabilecek herhangi bir olumsuz duruma anında müdahale etme şansı bulunur. Bu da işletmenin gerçek zamanlı olarak güvenliğe sahip olmasını sağlar.

ZKTeco, dünya çapında tanınırlık kazanmış uluslararası bir markadır. A&S Magazine tarafından "2020'nin En İyi 50 Küresel Güvenlik Şirketi" arasında gösterilmiştir ve Dünyanın İlk 14 Güvenlik Şirketi arasında yer almaktadır. Silikon Vadisi, Avrupa, Hindistan, Dongguan, Xiamen ve Dalian'da çeşitli geliştirme, tasarım ve yenilik merkezlerine sahip ZKTeco dünya çapında yaklaşık 4.000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.