Yükleniyor...

Biyometri Nedir ?

Biyometri Nedir ?

Biyometri Nedir ?

En temelde, biyometri en iyi şekilde şöyle açıklanabilir: biyolojik gibi biyolojik; ve metriktir. Yani biyometri biyolojik ölçümlerdir. Bu ölçümlerin birçoğunun eşsiz doğası sayesinde, biyometri özellikle tanımlama için uygundur. Parmak izleri, yüz ölçümleri, damarlarınızın yaptığı desenler ve hatta yürüyüş şekliniz - tüm bu özellikler ve daha fazlası  sadece size özgüdür.

ZKTeco olarak biyometriyi ölçen ve kimlik doğrulamasına uygulayan teknolojilere odaklanıyoruz. Bazen bu, bir bilgisayarın sizin olduğunuzu ve e-postanıza erişmenize izin verildiğini kanıtlamak anlamına gelir, diğer zamanlarda, dolandırıcıları ortaya çıkaran kolluk kuvvetleri anlamına gelir. Her durumda biyometri, kimlik doğrulama ile ilgili her işlem söz konusu olduğunda yüksek düzeyde verimlilik ve güvence sağlar.

ZKTeco olarak yüz tanıma, parmak izi, parmak damarı, avuç içi ve yeni olarak avuç içi damarını biyometrik doğrulama yöntemi olarak kullanabiliyor ve tüm bu doğrulama yöntemlerini çoklu biyometrik doğrulamayı destekleyen cihazlarımızda aynı anda yapabiliyoruz.

Çoklu biyometrik zaman kontrol(PDKS) cihazlarımız için: https://zkteco.com.tr/urunler/zaman-kontrol-pdks/hibrit-coklu-biyometrik

Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.