Yükleniyor...

PDKS Nedir? PDKS Cihaz ve Yazılımları Nedir?

PDKS Nedir? PDKS Cihaz ve Yazılımları Nedir?

PDKS Nedir? PDKS Cihaz ve Yazılımları Nedir?

PDKS açılımı ile Personel Devam Kontrol Sistemleri olarak bilinir. PDKS tüm dünyadaki şirketlerin ve kurumların personellerinin devam kontrollerini sağlamak amacıyla kullandıkları sistemlerdir. Personellerin devam kontrollerinin sağlanmasında büyük kolaylık sağlayan PDKS cihazları, maaş hesaplaması ve giriş-çıkış raporlaması yapabilen PDKS yazılımları ile beraber çalışabilir. Mağaza, fabrika, özel işletmeler, devlet kurumları, eğitim kurumları, şantiye alanları, hastane ve lojistik gibi pek çok farklı alanda kullanılan PDKS sistemleri, yöneticiler ve insan kaynakları departmanları için kullanışlı bir yönetim çözümü sunar. Personel takibinin zor olduğu ve güvenlik seviyesini artırmak isteyen büyük işletmeler, mesai takibi yapmak isteyen orta ve küçük işletmeler için PDKS cihaz ve yazılımları büyük bir çözüm olmuştur. Bu doğrultuda, ZKTeco uluslararası kalite güvencesi ile PDKS cihazlarını 100+ ülkede kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

PDKS Cihazları Nedir?

PDKS cihazları yüz tanıma, parmak izi tanıma, avuç içi tanıma, kartlı tanıma ve çoklu biyometrik tanıma gibi farklı kategorilerde hizmet sağlamaktadır. Çoklu biyometrik PDKS cihazları kullanıcılar için birden fazla tanıma çeşidi ile kullanım imkanı sağlamaktadır. Son zamanlarda ortaya çıkan salgın endişesi ile beraber yüz tanıma PDKS cihazları hızlı ve güvenilir kullanımı ile daha etkili bir kullanım sağlamıştır. Buna ek olarak, Vücut Isısı & Maske Tespiti yapabilen SpeedFace-V5L[TD] ve ProFaceX[TD] gibi PDKS cihazları pandemi sürecindeki çalışma yönetimini ileri seviyede artırma imkanı sağlamaktadır. Dünya çapında bir çok yerde kullanılan ZKTeco PDKS cihaz ve yazılımları kullanıcılara yüksek kalite hizmet sunar.

PDKS Yazılımları Nedir?

Personel devam kontrol sistem yazılımı ile personellerin giriş-çıkış saatlerinin raporlarını alabilir, yazılım üzerinde maaş hesaplamalarını yapabilir ve basit erişim kontrol izinleri verebilirsiniz. Web tabanlı PDKS yazılımı BioTime 8.0 sayesinde kullanıcılar WLAN ağı altındaki yüzlerce PDKS cihazlarını uzaktan yönetmek için web tarayıcılarından merkezi sisteme kolayca erişebilirler. Buna ek olarak, BioTime 8.0 PDKS yazılımı avuç içi, yüz, parmak izi, kart, şifre şablonları veya verileri aynı alan içinde cihazlar ve sunucu arasında otomatik olarak senkronize edilebilir.

 

     

 

BioTime 8.0 ayrıca müşterinin ERP ve İK yazılımı ile entegre edilebilen bir platformdur. PDKS yazılımı ile yönetici çalışanlara günler arası zamanlamayı destekleyen esnek programlar atayabilir. Yazılımdaki farklı ayrıcalıkları yönetmek için birden fazla yönetici ayarlanabilir. Her çalışanın katılımını kontrol etmesi, izin başvurusu yapması ve  istek durumunu kontrol etmesi için uygulama erişimi mevcuttur. BioTime mobil uygulaması ile eğitime, iş toplantılarına, saha ziyaretlerine vb. giden çalışanlar sadece akıllı telefonlarını kullanarak bulundukları her yerde katılımlarını bildirebilirler.

 

PDKS cihaz ve yazılımlarına dair ayrıntılı tüm bilgilendirme için infoturkey@zkteco.com mail adresi ve 0850 811 11 14 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Size Ulaşmamızı İster Misiniz?

Çözümlerimiz ile size nasıl fayda sağlayabileceğimizi biz anlatalım.